V souvislosti s Rokem rodiny, zveme rodiny na prázdninové cesty a výlety po naší olomoucké arcidiecézi.

Během letních prázdnin bude možnost navštívit 50 míst, na kterých bude třeba objevit KLÍČ a pomocí aplikace nebo webových stránek se zájemci dostanou na stránku s překvapením pro děti, rodiče i pro všechny. Na děti budou čekat hry, kvízy, hádanky a spousta dalšího, dospělí se budou moci zaposlouchat a zamyslet nad slovem našeho biskupa pro rodiny otce Josefa Nuzíka a všichni se dozví zajímavý příběh místa, které navštívili.

Pro soutěživé rodiny bude připravena záložka s formulářem k registraci do soutěže a za alespoň 10 navštívených míst získá rodina odměnu.

V naší arcidiecézi Rok rodiny a také projekt Rodina na cestě vyvrcholí při Arcidiecézní pouti rodin na Svatém Hostýně v sobotu 27. srpna. Při této pouti se symbolicky přeneseme do Říma a pro rodiny bude připravený bohatý program.

Prázdninový projekt Rodina na cestě připravilo Centrum pro rodinný život Olomouc s P. Petrem Hofírkem. V případě dotazů (zvláště pokud vám nepůjde správně vyplnit KLÍČ) nám pište na e-mail: rodinnyzivot@ado.cz

PLAKÁT Rodina na cestě KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF NEBO JPG


PLAKÁT Arcidiecézní pouť rodin KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF NEBO JPG